// RİTÜELLER

 

Aşkın Dansı - Dönüş Atölyesi // Mert Güler

Kocaman gülümsemesiyle saf sevgiyi yansıtan gönül dervişi Mert Güler, Aşkın Dansı / Dönüş Atölyesi ile bizi coşkun semalara yükseltecek. Kalp çakrasını açtığı bilinen kendi etrafında dönüş hareketini dansla yorumlayan, aynı zamanda bir yoga üstâdı olan Mert Güler, kadim geçmişi Anadolu’dan Hindistan’a, oradan Tibet’e kadar uzanan bu semavi figürü modern bir anlayışla öğretiyor. 

 

*katılım sınırlıdır, girişte kayıt yaptırmalısınız.

 

Agartha Işık Dilleri // İlker Durmaz

Kozmik bilincin ve şifalı galaktik enerjilerin aktif elçilerinden biri olan, güçlü aktarımlarıyla tanınan İlker Durmaz, Ormanın Ruhu’nu bir kez daha Agartha Işık Dilleri ile buluşturacak. Bütünün hayrına yaptığı çalışmalarla ülkemizde geniş kitlelere ulaşan İlker Durmaz, 8/8 Aslan Kapısı’nın ışığında, tesir alanı güçlü bir çember açacak. 

 

*katılım sınırlıdır, girişte kayıt yaptırmalısınız.

Ses Kaşifleri // Nilüfer Ormanlı

Sesinin seni özgürleştirebileceğini biliyor muydun? Gerçek bir ses büyücüsü olan Nilüfer, bizleri hareketli, capcanlı ve sınırlarımızı aşmaya yüreklendiren eğlenceli bir yolculuğa çıkarıyor.

 

Ağaç Meditasyonu & Arınma Çemberi // Umut Fırat Eroğlu

Ormanla hem hâl olma niyetiyle yapılan ağaç meditasyonunu Kökler ve Dallar’ın şaman rehberi Umut Fırat yönlendiriyor. Auramızdaki kara enerjileri temizleyen bir arınma çemberiyle tamamlanacak olan meditasyon, Kaz Dağları’nda kıyılan ağaçların ruhuna ithaf olacak. #AğaçlarınYanındayız

 

Ses Meditasyonu // Cenk Güçbilmez

Ülkemizin tanınmış ve aktif ses şifacılarından Cenk Güçbilmez, kristal kaseleri, çanakları ve tılsımlı enstrümanlarıyla bizleri 40 dakikalıkk iyileştirici bir frekans yolculuğuna çıkarak.

 

Çakra & Kundalini Pratikleri // Kathy Honar

İran asıllı mistik şifacı ve tarot üstâdı olan Kathy Honar, kadim doğu geleneklerinden ve ustalarından aldığı bilgileri, çakra ve kundalini ilmi ile buluşturuyor. Kathy’nin uygulamalı atölyesinde çakralarınızı aktive etmenin pratik yollarını öğrenebilir, Kundalini’ye adım atabilirsiniz.
 

Kadın Çemberi // Devin Seda & Burcu Sevgi

Kutsal Dişil Enerjinin yükselişte olduğu 2019 yılında kadın çemberlerinin tesir alanı giderek genişliyor. Dişil enerjini ve içindeki tanrıçayı uyandırmak ve kız kardeşlerin şefkatli, bilinçli, güçlü aurasında yer almak için çembere katıl.

 

 

 

// ATÖLYELER 

 

Elemental Yoga // Burcu Sevgi Genç 

Kökler ve Dallar’ın deneyimli yogisi ve şamanik uygulayıcısı Burcu Sevgi Genç, iki gün boyunca elementlerin gücünü bedenimize yansıtan yoga akışlarıyla dinamik sabahlara uyanmamızı sağlayacak.

 

Tai Chi // Ece Dündaralp

Enerji bedenini yönlendirme ve içsel enerjiyi uyandırma sanatı olan Tai Chi, yaşam akışınızı baştan aşağı yenileyebilir. Çin’in önde gelen Tai Chi master’larından eğitim alan ve ülkemizin tanınmış kadın üstâdları arasında yer alan Ece Dündaralp, akıştaki rehberimiz olacak.

 

Muay Thai & Survivor Atölyesi // Deniz Mutlu

Thailand’ın kadim savaş sanatı Muay Thai, alternatif savunma sanatlarına ilgi duyanlar için bir deneyim alanı. Başlangıç düzeyde, dans akışlarına uygun figürleri öğretecek olan Deniz Mutlu, aynı zamanda doğada hayat kalma bilgisini Survivor atölyesinde paylaşacak.

 

Tensegrity // Aksel Pekyalçın

Carlos Castaneda’nın kitaplarında paylaştığı, az bulunan şamanik beden egzersizleri arasında yer alan Tensegrity’nin ülkemizdeki yegâne temsilci Aksel Pekyalçın, beden aracılığıyla mistik ve hareketli bir yolculuğa rehberlik edecek.

 

Mandala // Sanem Aydın

Mandala, bilinçaltını sanata dökmek ve iç dünyana ışık tutmak için güzel bir terapi aynı zamanda. Ağaçların altında, müzik eşliğinde mandalanın ruhuna ve duygularına tercüman olmasını keyifle deneyimleyebilirsin.

 

String Art Takı Atölyesi // Devin Seda

Renkli iplerin geometrik ve kozmik formlarda işlenmesiyle ortaya çıkan String Art, birbirinden göz alıcı takılara da hayat veriyor. Deneyimli string art sanatçısı Devin Seda, akıştaki rehberimiz olacak.


 

// MÜZİK

SOLO KONSER // Pia Bernardi 

Viyana’nın genç kadın ozanlarından Pia Bernardi, jazz vokal temeli üzerine işlediği büyülü vokal tekniği ile kendi naif ve dinleyenlerin doğrudan kalp çakrasına işleyen kendi bestelerini seslendiriyor. Uzun soluklu Güney Amerika seyahatinden yeni dönen Pia, yol boyunca uğradığı Maya kabilelerinden aldığı ilhamla Pacha Mama şarkılarını da repertuarına dahil ediyor. 

 

DOĞAÇLAMA KONSER // DOA Grubu

Ormanın sesleriyle akortlanan DOA grubunun enstrümanları ve tınıları, dinleyenleri cangılın  içinde kâh mistik ve meditatif, kâh hareketli ve dansa yönelen bir yolculuğa çıkarıyor. 

 

KİRTAN // Gita Görkem

Hint kültürünün coşkulu müzikal ibadeti sayılan Kirtan’lar, hep birlikte söylenen mantraları ve puja’ları ile katılan herkesi yüksek titreşimlere eriştiriyor. Mantra müziğinin ülkemizdeki temsilcilerinden biri olan, eğitimli ve kabiliyetli sesiyle öne çıkan Gita Görkem, tılsımlı aurası ve geniş repertuarı ile kalbimize dokunacak. 

 

DJ SET’ler // Sercan Ozan / Laloba / UM BaBa

Ethnic Chill-out setleriyle özgün işler ortaya koyan DJ Sercan Ozan, Ormanın Ruhu’nda yeni projesini ilk kez beğeniye sunacak. Akşam saatlerinde Laloba güneşin son ışıklarının büyüsünü hafif kıpırtılı tınılarla taçlandırırken, UM Baba ise psikedelik dub ve etnik şamanik müziklerle gün ortası ormana ses verecek. 

© 2019 Kökler ve Dallar - info@koklervedallar.com  @koklervedallar